
Directe levering Floriday straks in softwarepakketten
Steeds meer kwekers maken gebruik van de mogelijkheid om hun directe leveringen af te handelen in de schermen...
Het thema van dit jaar is Blooming Brightly, omdat niet alleen de producten in bloei staan, maar ook de mensen erachter enthousiast zijn om te laten zien waar ze trots op zijn.
In totaal zal het veredelingsbedrijf ongeveer 900 planten zowel binnen als buiten laten zien. Ook zal er gefocust worden op het deel van het assortiment dat goed aansluit bij de huidige markttrends: Heat Lovers, het Bestuivervriendelijk Assortiment en MultiColours.
Naast het tonen van het assortiment zal er ook speciale aandacht zijn voor digitale tools om de keten van dienst te zijn, zoals de fotobibliotheek met duizenden technische en lifestyle beelden en de nieuwe besteltool myFiora. Het team van Syngenta Flowers is graag bereid om deze tools toe te lichten en al uw vragen te beantwoorden.
Olivier Clisson, Hoofd Sales voor Europa, kijkt ernaar uit om ook dit jaar weer in groten getale klanten en partners uit de branche te ontmoeten: "De wereld om ons heen verandert snel, dit zorgt voor grote uitdagingen waar we als industrie allemaal mee te maken hebben. FlowerTrials is de plek waar planten en mensen elkaar ontmoeten. Dit is een geweldige kans voor ons om te laten zien hoe we telers kunnen ondersteunen met veerkrachtige genetica, klantgerichte digitalisering en aansprekende marketingprogramma's. We kunnen echt niet wachten om al onze zakenpartners te ontmoeten."
Je bent van harte welkom op 14, 15, 16 en 17 juni aan de Noord-Lierweg 14 in De Lier. Aanmelden kan via de website van FlowerTrials.
Steeds meer kwekers maken gebruik van de mogelijkheid om hun directe leveringen af te handelen in de schermen...
Cor Poppe, productmananager Gewasbescherming en Meststoffen bij Benfried, is vrijdagochtend te gast in de...
De Business Unit Glastuinbouw & Bloembollen van Wageningen University & Research onderzoekt de komende jaren...
Subsidie voor teelt van 'snelst groeiend gewas' 30-06-2022 10:31 |
Instagram: Schoon straatje? 30-06-2022 10:23 |
Nieuw podcastkanaal Hortibiz en PTR 30-06-2022 10:12 |
Waterdag over duurzaam omgaan met water 30-06-2022 10:09 |
Om 12.00 uur: KAS Live! 30-06-2022 10:04 |
Vernieuwde TBM gaat vanmiddag live 30-06-2022 09:54 |
Video: Freddie’s Flowers 30-06-2022 09:46 |
Samen aan de slag in klantenplatformen RFH 30-06-2022 09:39 |
Iconen verduidelijken houdbaarheidsdata 30-06-2022 09:18 |
LettUs Design wint Urban Greenhouse Challenge 30-06-2022 09:08 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties