
Areaal Gina gegroeid
Het areaal van het rode paprikaras Gina is wederom gegroeid, zo laat Syngenta Vegetable Seeds weten. "Er staat...
Omdat per bedrijf en medewerker de vraag zo verschilt, is het lastig om zomaar een passende opleiding aan te wijzen. De brancheopleiding is praktijkgericht omdat er gebruik wordt gemaakt van vraagstukken uit het bedrijf. De opleiding duurt gemiddeld twee jaar en is verdeeld over vier blokken. Er is keuze uit twee richtingen: Bedrijfsvoering en Teelt.
Uniek opleidingstraject met persoonlijke leercoach
De brancheopleiding Glastuinbouw is een uniek opleidingstraject waarbij je met een persoonlijke leercoach je leerdoelen afstemt. De tweejarige brancheopleiding Glastuinbouw start vrijdag 5 maart 2021. Gedurende het traject wordt volop gewerkt aan de zogenaamde ‘21e eeuwse vaardigheden’ zoals: samenwerken, problemen oplossen, communiceren en innoveren. Deze competenties zijn essentieel om goed te kunnen functioneren in een duurzaam, toekomstbestendig glastuinbouwbedrijf.
Meld je nu via deze link aan voor het webinar op 19 januari om te luisteren en je vragen te stellen.
Mocht dit moment niet goed uitkomen… meld je dan alsnog aan, je ontvangt na afloop een link om het webinar te te kijken.
De brancheopleiding glastuinbouw is een initiatief van Kasgroeit in samenwerking met Inholland Academy. Het is een modulaire opleiding die speciaal is opgezet voor medewerkers die zich willen ontwikkelen naar een hoger niveau binnen het glastuinbouwbedrijf waar ze werken.
Het areaal van het rode paprikaras Gina is wederom gegroeid, zo laat Syngenta Vegetable Seeds weten. "Er staat...
Als alles volgens plan verloopt, zal de gemeenteraad van Westland komende maand de weg vrij maken voor een...
Waterschap werken voortdurend aan een goede waterkwaliteit. Er wordt onder andere gecontroleerd of er via het...
Succesvol ondernemen in een onzekere wereld 15-01-2021 10:44 |
Meer telers kiezen alternatieve energie 15-01-2021 10:41 |
Zentoo breidt verder uit 15-01-2021 10:38 |
Delphy haalt teeltkennis zomerbloemen binnen 15-01-2021 10:35 |
Video: Omgaan met excessen 15-01-2021 10:31 |
'Veiligheid staat voorop' 15-01-2021 10:28 |
Veiling Rhein-Maas ziet omzet met 11% stijgen 15-01-2021 10:24 |
Meer aankopen via internet in eerste helft 2020 15-01-2021 10:18 |
Vallen ze of niet...? 15-01-2021 10:15 |
Ruim 4.100 aanvragen in eerste ronde SDE++ 15-01-2021 10:12 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties